Ierodoties Jūrmalā no tālienes, es sajutu, ka šī ir mana vieta,” saka Madam Brioš, „un nolēmu šeit apmesties. Pastaigājoties pa kluso Kāpu ielu, man prātā ienāca doma par mazu un mājīgu kafejnīcu, kuras te tik ļoti trūka. Maize jau kopš seniem laikiem ir galvenais ēdiens uz mana galda, kā tas vienmēr ir bijis arī mūsu senču ģimenēs.” 

Tā radās sapnis... Sapnis par maiznīcu – franču beķereju un kafejnīcu. Īstenojot savu sapni par kafejnīcu, mēs radījām vietu, kas kā īpaša prieka un miera saliņa paceļas pāri ikdienas rūpēm un raizēm. Mūsu kafejnīcas ēdienkarte ietver variācijas par Vidusjūras virtuvi: tā ir sīpolu zupa, salāti „Nicoise”, kā arī citi pоpulāri ēdieni… 

Vēlamies piebilst, ka katru nedēļas nogali kafejnīcas apmeklētājus iepriecina īpašais šefpavāra piedāvājums – garda un ar izdomu pagatavota maltīte, kurai tiek īpaši izvēlēti, pasūtīti un piegādāti visaugstākās kvalitātes produkti. 

Laika gaitā kafejnīcai Madam Brioš paradījās savi piekritēji arī Rīgā, kas iedvesmoja mūs uz sava nelielā stūrīša atvēršanu pašā galvaspilsēta , brīnumainas vietas, pasakaina galvaspilsētas dekora, kura interjerā, kā man liekas, trūkst vienas mazas detaļas – mājīgas kafejnīcas ar garšīgiem konditorejas izstrādājumiem un lieliskiem desertiem“, atcerās Madam Brioš. Tā radās neliela kafejnīca Rīga. 

Madam Brioš kafejnīcā mēs cenšamies mazos un lielos viesus radināt pie visa labā, dabīgā, vērtīgā – pilngraudu maizītēm, dārzeņiem, svaigām ogām.

Nāciet ciemos un izbaudiet dzīvi kopā ar mums!

0

Pirkumu grozs